poniedziałek, 14 stycznia 2013

Bal w Warszawie i trochę o feriach :)

Heeej :* :* :*

        Przepraszam za tak długą nieobecność, ale jakoś nie mogłam znaleźć czasu na bloga :( Ale mam nadzieję, że teraz to się zmieni, bo u mnie zaczęły się ferie!!! 12 stycznia wyjeżdżam do Tylicza na snowboard, więc mam nadzieje, że uda mi się codziennie coś napisać.
       W piątek moi rodzice mieli bal w Warszawie, a ja nie wiedziałam co ze sobą zrobić, kiedy wyjadą, ale postanowiłam, że pojadę z nimi. Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć o mojej wycieczce do Warszawy.
        Więc tak, wyjechałam prosto po szkole z moim tatą, bo moja mama była tam już od paru dni(na delegacji). Podróż minęła dosyć szybko, ponieważ słuchałam muzyki. Jednak kiedy dojechaliśmy do Warszawy, to tata kazał mi patrząc na mapę doprowadzić go do hotelu, w którym miał się odbyć bal. Z tym było gorzej, ponieważ kompletnie nic nie ogarniałam z tej mapy :o Ale jakoś się udało i dojechaliśmy do celu. Prosto po przyjechaniu do hotelu rozpakowałam trochę wszystkie swoje rzeczy. Potem razem z moimi rodzicami poszliśmy do kafejki i tam spotkaliśmy znajomych mojej mamy. Trochę posiedzieliśmy i pogadaliśmy. Po drodze powrotnej do pokoju minęłam się z Andrzejem Młynarczykiem. Nawet się do mnie uśmiechnął !!! :) Potem jak poszłam z mamą na sale główną(w której miał się odbyć bal), to po drodze spotkałam Macieja Zakościelnego !!! A o 22:30 odbył się koncert Zakopower'a i udało mi się zdobyć ich autograf :) Tak to nic ciekawego nic się nie działo. W sumie resztę wieczoru przesiedziałam w pokoju.
         Wygląda na to, że to tyle. Nie wstawiłam żadnych zdjęć, bo zapomniałam aparatu :( Ale postaram się wstawić zdjęcia z ferii.
         Buziaczki :* Paaa ♥

3 komentarze:

 1. Uuu... fajnie. Szkoda, że nie masz zdjęć. Z chęcią bym zobaczyła. c: No nic, trudno. Super blog. Zapraszam do mnie. Obserwuję.
  http://especialbloggerlena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też z chęcią bym dodała zdjęcia, ale zapomniałam aparatu i telefonu :(

   Usuń
 2. Hej, kiedy post.? Długo cie nie ma z xd

  OdpowiedzUsuń