sobota, 29 grudnia 2012

Podsumowanie roku 2012 i plany na rok 2013.

Hej

Więc tak, za bardzo nie miałam pomysłu co dzisiaj napisać ... Ale skoro zbliża się nowy rok postanowiłam napisać podsumowanie roku 2012 i plany na rok 2013.

Dla mnie ten rok był dosyć inny od wszystkich, ponieważ wydaje mi się, że ostatnio bardzo się zmieniłam.
Przestałam się wszystkim przejmować i mówiłam sobie, że jak coś mi się nie uda to spróbuje jeszcze raz.
I w pewien sposób się to sprawdziło, a pewien nie.
Niestety w tym roku zawiodło mnie parę osób, ale dzięki temu nauczyłam się, że w życiu najlepiej jest kierować się swoim zdaniem. Wydaje mi się, że za bardzo przejmowałam się wszystkim co się dzieję i wydawało mi się, że jestem bardzo dojrzała, jednak prawda jest taka, że jeszcze mam czas na to, aby dorosnąć..

Jeśli chodzi o szkołę to trochę ją zaniedbałam, ponieważ w moim życiu działo się ostatnio bardzo dużo.... Dzięki temu dotarło do mnie, że mam przy sobie wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Chyba to jest najlepsze co mnie w tym roku spotkało. Myślę , że gdyby nie oni to moje życie byłoby nudne.

Dlatego właśnie postanowiłam, że w roku 2013 większą wagę przywiąże do nauki, bo w tym roku przyda mi się dobre świadectwo. Przede wszystkim postanowiłam się bawić, ponieważ życie nie trwa wiecznie i trzeba to wykorzystać. Myślę, że więcej nie muszę zmieniać w swoim życiu, ponieważ rodzinę i przyjaciół mam wspaniałych ♥

P.S. Jak wspomniałam na początku nie miałam pomysłu na dzisiejszego posta, więc jeśli macie jakieś propozycje to piszcie w komentarzach.
Buziaczki :*

6 komentarzy:

 1. fajny post..u mnie tez ten rok byl dziwny poklucilam sie z moja kolerzanka..i teraz sie nie odzywamy do siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Chciałybyśmy serdecznie Cię zaprosić na nasze losowanie. Będzie na bardzo miło jeśli się zgłosisz: http://przyjazn-ponad-wszystko.blogspot.com/2012/12/losowanie.html

  Jeśli to zaproszenie Cię w jakiś sposób uraziło to przepraszamy :)
  Ola i Ania, Ania i Ola.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mozesz zrobic haul ubraniowy czyli co ostatnio kupiłaś!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post :*

  http://werka-werciuuus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń